www.hotel-ubytovani.com
Penzion České Budějovice U Tří sedláků - K hotelu přísluší parkovištěPenzion České Budějovice U Tří sedláků - disponuje restauracíPenzion České Budějovice U Tří sedláků - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion České Budějovice U Tří sedláků -  je k dispozici připojení na internetPenzion České Budějovice U Tří sedláků - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion České Budějovice U Tří sedláků - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion České Budějovice U Tří sedláků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion České Budějovice U Tří sedláků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion U Tří sedláků
Hroznová 488, České Budějovice 37001
Česká Republika
Pension-Ceske-Budejovice-U-Tri-Sedlaku@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion U Tří sedláků ubytování České Budějovice Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion U Tří sedláků - ubytování České Budějovice | Vítejte

 
Penzion České Budějovice U Tří sedláků

Dnešní hostinec a penzion U Tří sedláků dominuje svým postavením přímo v historickém centru města České Budějovice na křižovatce ulic Hroznová a Česká a je ukázkou klasické české hospody, založené na čepování kvalitního českého piva plzeňského typu PILSNER URQUELL a širokou nabídkou pokrmů české i světové kuchyně.

Ubytování v Českých Budějovicích:
Penzion U Tří sedláků disponuje celkem sedmi dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji. Pokoje penzionu U Tří sedláků jsou vybavené satelitní TV a koupelnou se sprchovým koutem. Z každého pokoje je výhled do ulice. Nekuřácké pokoje, rodinné pokoje. Za příplatek možnost snídaně, zapůjčení ledničky či rychlovarné konvice na pokoj, možnost ubytování s domácím mazlíčkem.

Penzion a hostinec U Tří sedláků služby:
Penzion a hostinec U Tří sedláků to je nabídka dobrého stravování a ubytování. Pro hosty je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu hotelu (nutná rezervace) a Wi-Fi připojení v hotelových pokojích i v celé budově - zdarma.  Součástí penzionu je restaurace, která podává pokrmy tradiční české kuchyně. 

Další služby - pokojová služba, úschova zavazadel, služba praní, Fax / Kopírka, denní tisk, drobný prodej v objektu. Prostor pro kuřáky. Příjezd 13:00–22:00 hodin. Odjezd do 11:00 hodin. Domácí mazlíček je akceptován po dohodě s ubytovatelem za příplatek. Za děti do tří let na lůžku s rodiči se neplatí.

Hostinec a penzion U Tří sedláků restaurace:
Hostinec U Tří sedláků se traduje již na přelomu 19. a 20. století a převážně sloužil vorařům, oficírům, obchodníkům a budějickým měšťanům. Společně zde chutnali čepované pivo a pochutnávali si na vyhlášených polévkách. V padesátých letech minulého století byl hostinec znárodněn a připojen ke světoznámé restauraci Masné Krámy, kde sloužil jako kuchyně až do povodní roku 2002. Poté byla restaurace Masné Krámy uzavřena, následovalo v roce 2004 opětovné oddělení domů a v září 2005 byl obnoven provoz hostince U Tří sedláků.

Hostinec U Tří sedláků pojme okolo 90 hostů, což je ideální pro pořádání různých společenských akcí, svateb či podnikových večírků, tanečních zábav a zejména je vhodný pro stravování větší turistické skupiny navštěvující České Budějovice. Ubytovaní hosté si mohou objednat jídlo přímo na pokoj.

Ubytování Penzion a hostinec U Tří sedláků okolí:
Penzion a hostinec U Tří sedláků stojí v blízkosti Piaristického náměstí a kostela Panny Marie, a několik kroků od hlavního náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Černá věž ze 16. století je ve vzdálenosti 100 metrů. Výlety lodí a cyklistické a turistické stezky směrem na Hlubokou nad Vltavou jsou v okruhu 5 minut chůze. Budějovický Budvar a nádraží České Budějovice jsou v dosahu 5 minut jízdy.